Kúpiť eliptical – e-shop

Sprievodca výberom
elipticalov


Eliptical  >  Aký trenažér vybrať na Vianoce? Aj tento rok frčia elipticaly!

Aký trenažér vybrať na Vianoce? Aj tento rok frčia elipticaly!

Rozmýšľate, či si domov vybrať bežecký trenažér, rotoped, alebo snáď stepper? Poradíme: Najlepší je eliptical, pretože všetky menované stroje smelo nahradí a cvičenie na ňom je navyše zábavné!

Z elipticalu ako vianočného darčeka bude nadšená každá zaneprázdnená žena, pretože jej v domácich podmienkach zakrátko vystrúha super postavičku. Je to tak! Eliptical totiž precvičí celé telo, bez preťažovania kĺbov a dá sa s ním aj dobre schudnúť. 

Špecialistom na eliptické trenažéry je inSPORTline

Najväčší slovenský importér elipticalov, samozrejme rešpektujúcim najprísnejšie európske normy, je inSPORTline. V jeho e​​-shope môžete vyberať z viac ako dvoch desiatok modelov, manuálne alebo elektronicky ovládaných. Nájdete tu aj špičkové stroje s cenou na vyžiadanie. 

K najpredávanejším elipticalom patrí Atlanta, Denver, Orlando a Tucson, ktorý kúpite už za menej ako 200€. A u elektronicky ovládaných elipticalov inSPORTline Denver a Daven sa môžete tešiť zo špeciálnych vianočných cien pod 400€.

Vybrať si ako trenažér eliptical je dobrá voľba. Získate fitness stroj, ktorý nahradí tri a bude dlhé roky dobre slúžiť celej rodine. A keby sa s ním predsa len niečo prihodilo, platí päťročný servis priamo u Vás doma.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 5. 11. 2014


Odporúčame elipticaly


Ďalšie novinky

Eliptical, alebo bežecký pás?

Mám si kúpiť eliptical, alebo bežecký pás? Túto otázku si často kladieme pri vybavovaní domácej posilňovne. V tomto článku sa na ňu pokúsime odpovedať.

28. 5. 2016

Ako cvičiť na populárnom elipticali?

Eliptical je populárny fitness stroj, veľmi účinný domáci trenažér. V mnohých domácnostiach už nahradil rotopédy, a to predovšetkým vďaka rovnomernému zaťaženiu tela.

28. 4. 2016

Ako správne dýchať pri cvičení na elipticali?

Správne dýchanie je základ dobrého zdravia, a má sa na neho dbať aj pri aktivitách na trenažéroch. Dokáže podporiť funkciu vnútorných orgánov, zbaviť bolesti chrbta, zoštíhliť pas aj odbúrať stres.

29. 3. 2016

všetky novinky