Kúpiť eliptical – e-shop

Sprievodca výberom
elipticalov


Eliptical  >  Tip na lacný eliptical

Tip na lacný eliptical

Jedným z najžiadanejších elipticalov je aj vďaka pomeru cena / výkon eliptical inSPORTline Drive.

A čím si takú priazeň zaslúžil?

Už spomínaný kompromis medzi cenou a výkonom doplňte o naozaj tichý chod, meranie času a spálených kalórií, nosnosť až 100 kilogramov, jednoduché zloženie. A máte tip na skvelý eliptical za výbornú cenu. Kúpite ho aj za menej ako 4 000 korún.

Eliptical inSPORTline Drive

Medzi elipticaly sa vyníma ako skvelý tip na eliptical pre ženy. Má 8 stupňov regulácie záťaže, dostačujúce zátěžkové koleso a vstavaný merač tepovej frekvencie. Teda všetko, čo potrebujete od domáceho elipticalu.

Eliptical inSPORTline Drive kúpite za najlepšiu cenu priamo od výrobcu.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 28. 7. 2013


Odporúčame elipticaly


Ďalšie novinky

Čo eliptical a chudnutie?

Eliptical je výborný trenažér na chudnutie, ale na tento účel sa musí používať aspoň 30 až 40 minút v správnej tréningovej zóne. Len tak bude telo vydávanú energiu čerpať z tukových zásob, a nie zo svalového tkaniva.

30. 6. 2016

Eliptical do fitcentier a pre náročných užívateľov

Zariaďujete fitness centrum? Alebo si chcete zaobstarať luxusný posilňovací stroj domov, aby sa na neho mohla spoľahnúť celá rodina? Odporúčame vám eliptical vyššej cenovej kategórie - moderný stroj na posilnenie celého tela.

29. 6. 2016

Eliptical, alebo bežecký pás?

Mám si kúpiť eliptical, alebo bežecký pás? Túto otázku si často kladieme pri vybavovaní domácej posilňovne. V tomto článku sa na ňu pokúsime odpovedať.

28. 5. 2016

Ako cvičiť na populárnom elipticali?

Eliptical je populárny fitness stroj, veľmi účinný domáci trenažér. V mnohých domácnostiach už nahradil rotopédy, a to predovšetkým vďaka rovnomernému zaťaženiu tela.

28. 4. 2016

všetky novinky